fbpx

איך שם נולד.

אז יש דגם חדש, אני מרוצה מהעיצוב, מבחירת הבדים, מהתפירה ומהמענה שהוא נותן לצורך שזיהיתי שקיים.

איזה יופי ואיזה כיף:)) עם כל דגם חדש אני נרגשת ושמחה ומחכה להתחיל בתהליך הפרסום והשיווק שלו. אבל לפני הכל יש לבחור לו שם כדי שיוכל "ללכת" לבד. איך אפשר להוציא אותו לעולם ללא שם? איך אדע על איזה דגם מדברים איתי מהחנויות? איך אדע איזה דגם רוצה הלקוחה לרכוש? ובכלל, איך אפשר ללא שם? הרי עמלתי על עיצובו וייצורו ועכשיו הוא חדש לגמרי ושלי לגמרי, אז אני חייבת לתת לו שם.

אבל איך מוצאים לו שם? לפעמים השם צץ כבר בתהליך העבודה עליו ולפעמים אין לי מושג איך לקרוא לו ממש עד רגע לפני שהתמונות שלו עולות לאוויר. לפעמים השם הוא שמה של מישהי יקרה לי ולפעמים השם נובע מהמבנה של התיק שמזכיר לי משהו. אבל ברגע שהחלטתי על שם, אני שלמה איתו לחלוטין ומרגישה שהשם בהחלט משלים את הדגם עצמו, ומעכשיו הוא יכול "ללכת" לבד והוא אכן "הולך" 🙂

אז הנה כמה דוגמאות:

תיק הגב 'אורלי' – התיק האהוב ומוכר כל כך שמיוצר כבר כמה שנים,  הביקוש לדגם הזה הולך וגדל עם השנים והאמת, הוא באמת מדליק ומיוחד ויחד עם זאת גם פרקטי, לא מסורבל ומתאים לכל אישה בכל גיל. אז קראתי לו אורלי, מאוד פשוט, אורלי היא חברה מאוד טובה שמלווה אותי מתחילת הצבא עד היום ומקווה שגם בעתיד, חברות כזאת בהחלט מצדיקה שם!

קלאצ' 'באגי' – לא גדול, יושב על פרק כף היד, ייחודי ולמרות שאינו גדול, בעל נוכחות בכל מצב. מתאים ליציאה בערב כשאין צורך בתיק גדול וכשאת רוצה לשדרג את ההופעה שלך ולהוסיף נקודת צבע ללבוש שלך. אז הוא לא גדול, למעשה הוא תיק קטן ומכאן 'באגי', תיק קטן.

תיקי 'אליס' ו'אליס קצר' – שניהם מתאימים לעבודה והם למעשה אותו תיק בשני גדלים שונים, אחד בינוני והשני גדול מאוד, ממש כמו אליס בארץ הפלאות, פעם היא גדולה ופעם קטנה, כך גם הדגם הזה, פעם גדול: כשאת יוצאת לעבודה וזקוקה לתיק שיכיל הכל, מחשב, קלסרים, ניירת, יומן פגישות, ארנק וכל הציוד שאת לוקחת איתך תמיד, אז 'אליס' נותן מענה מושלם לצורך הזה. כשאת מתנהלת ביום יום וזקוקה לשאת עמך את הדברים שאת לא יכולה בלעדיהם, את יכולה לקחת את 'אליס קצר', אותו הדגם, אותו השיק והעיצוב הנקי עם הקריצה, אבל בגודל בינוני ופרקטי.

'אונו' – תיק ייחודי לנשיאה על הכתף, מעוצב לאורך בגודל בינוני שמתאים ליום יום, לעבודה וגם ליציאה אחר הצהריים או בערב. העיצוב שלו שונה מכל התיקים בזכות הרצועה שלו שיוצאת ממרכז התיק והיא רק אחת, 'אונו'- אחד, רצועה אחת ואחרת ממה שראית עד כה.

'טנגו' – תיק קטן, יכול לשמש כקלאצ' או תיק לנשיאה באלכסון, יש לו שתי ידיות שונות, אחת ארוכה ללבישה באלכסון והשניה קצרה שמאפשרת לשאת אותו על פרק כף היד ואפשר גם בלי אף רצועה, פשוט להחזיק אותו ביד כי שתי הידיות ניתנות להסרה ולמעשה מאפשרות שלוש אפשרויות לשימוש בתיק הקטן והמדליק הזה, אז למה 'טנגו'? כי לטנגו צריך שניים, מלבד שתי הרצועות שלו, הוא תמיד מופיע בשני צבעים בו זמנית. שני צבעים, שתי רצועות ושלוש אופציות לשימוש. יש יותר פרקטי מזה? ממש לרקוד איתו:)

אלה רק חמש דוגמאות לתיקים והשמות שלהם. למעשה לכל שם יש סיבה, ממש כמו התיק עצמו, ממש כמו החיים עצמם, לכל דבר יש סיבה, רק צריך לזהות אותה.